Irezumi Calor do Sol


'Weppi'


- pieni kark.karv. portugalinpodengo narttu

LTU & LV & EST & BALT & RUS JMVA,
C.I.B. ,
FIN & RUS & LV & LTU & EE & BALT MVA,
EE VET MVA, LTU V-10, Vilna cup V-10
VET V-14, He VET V-15, VET V-15, EEWV-16, EEWV-17

Kilpaillut agilityssä MINI-3 luokassa.

Wepin tiedot KoiraNetissä

Wepin kuvagalleriaan


 
Näyttelytulokset:
   
28.1.07 Turku KV PEK1, KP, ROP-pentu
T: Jarmo Vuorinen  
   
24.2.07 Tuusniemi, ryhmänly PEK1
T: Zidy Münsterhjelm-Ehnberg  
   
25.2.07 Helsinki, pentunly PEK1
T: Hilkka Salohalla  
   
24.3.07 Tampere KV JUN ERI-1, PN1, SERT, VSP
T: Jean Luis Brassat Lapeyriere, Ranska  
   
12.5.07 Hamina kr JUN EH-1
T: Marija Kavcic, Slovenia  
   
20.5.07 Helsinki KV JUN ERI-1, PN1, SERT, VSP, ROP-juniori
T: Tuula Savolainen  
   
3.8.07 Palanga KV, Liettua JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori, ROP
T: Natalija Sedykh, Venäjä  
   
4.8.07 Palanga KV, Liettua JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori, ROP
T: Nikolaj Sedykh, Venäjä  
   
19.8.07 Heinola kr JUN ERI-1, PN4, vara-SERT
T: Jaana Hartus  
   
9.9.07 Porvoo kr JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP-juniori, VSP
T: Jarmo Vuorinen  
   
13.10.07  Valmiera, Latvia JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori, ROP
T: Liz-Beth C. Liljequist, Ruotsi  
   
14.10.07 Siauliai, Liettua JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori,
ROP, LV & LTU JMVA
T: Anna Tits, Venäjä  
   
20.10.07 Rakvere,Viro JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori,
T: Viva Maria Soleckyi - Szpunar, Puola ROP, EST & BALT JMVA
   
27.10.07 Lahti KV NUO EH-1
T: Kari Salminen  
   
3.11.07 Viipuri, Venäjä JUN ERI-1, PN1, JUN SERT, ROP-juniori,
T: Valentina Ivanicheva, Venäjä  ROP, RUS JMVA, RYP-4
   
20.4.08 Jyväskylä KV NUO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP
T: Johan Justin, FIN  
   
26.4.08 Lahti KV NUO EH-1
T: Harry Tast, FIN  
   
25.5.08 Hamina KV NUO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, VSP
T: Markku Mähönen  
   
14.6.08 Kotka KV AVO EH-1
T: Kirsi Laamanen  
   
15.6.08 Forssa KV AVO EH-1
T: Riitta Lahtovaara  
   
13.7.08 Leivonmäki, ryhmänäyttely AVO ERI-1, PN1, SERT, ROP, FIN MVA
T: Jaana Hartus  
   
2.8.08 Kuopio KV VAL ERI-1, PN1, CACIB, VSP
T: Jukka Kuusisto  
   
3.8.08 Kuopio KV VAL ERI-1, PN1, CACIB, VSP
T: Saija Juutilainen  
   
1.11.08 Viipuri, Venäjä AVO ERI-1, PN1, SERT, ROP, RUS MVA
T: Vlamidir Alexandrov, Venäjä  
   
23.11.08 Jyväskylä KV VAL ERI-1, PN1, CACIB, VSP
T: Francisco Salvador Janeiro, Portugali  
   
14.3.09 Tampere KV VAL ERI-2, vara-CACIB
T: Birgit Piesik, Saksa  
   
13.6.09 Riika, Latvia KV AVO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP, LV MVA
T: Gerard Jipping, Hollanti  
   
14.6.09 Riika, Latvia KV AVO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP, RYP-5
T: Geir Nordahl Pedersen, Norja  
   
25.7.09 Mikkeli KV VAL ERI-2, PN2, vara-CACIB
T: Esko Nummijärvi  
   
22.8.09 Kouvola kr VAL ERI-1, PN1, ROP
T: Markku Kipinä  
   
13.3.10 Vilna, Liettua KV AVO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP,
T: Leni Finne C.I.B., LTU MVA, LTU V-10
   
14.3.10 Vilna, Liettua KV AVO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP,
T: Jörgen Hindse, Tanska Vilna cup V-10
   
7.8.10 Kuopio KV VAL ERI-1, PN1, CACIB, ROP
T: Jose Homem de Mello, Portugali  
   
8.8.10 Kuopio KV VAL ERI-1, PN1, CACIB, VSP
T: Tuula Savolainen  
   
29.8.10 Luumäki rn VAL ERI-1, PN1, ROP
T: Jukka Kuusisto  
   
18.9.10 Lahti SVKL:n ja podengojen päänly VAL ERI-4
T: Ricardo Pereira Leite, Portugali  
   
30.10.10 Lahti KV VAL EH-2
T: Saija Juutilainen  
   
11.12.10 Helsinki KV, HeW-10 VAL EH-3
T: Rui Oliveira, Portugali  
   
28.5.11 Varkaus kr VAL ERI-1, SA, PN1, ROP
T: Jean-Louis Grunheid, Ranska  
   
26.8.12 Luumäki RN VAL ERI-2
T: Jaana Hartus  
   
5.7.13 Pärnu, Viro VAL ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP, EE MVA
T: Katarzyna Fiszdon  
   
6.7.13 Pärnu KV, Viro VAL ERI-1
T: Rui Oliveira, Portugali  
   
17.8.13 Kouvola KR VAL ERI-1, SA, PN1, ROP
T: Vija Klucniece, Latvia  
   
19.4.14 Imatra KV VAL ERI-1, SA, PN1, CACIB, ROP
T: Antonio di Lorenzo, Norja  
   
15.6.14 Kotka KV VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Andrzej Kazmierski, Puola  
   
5.7.14 Pärnu KV, Viro VET ERI-1, SA, PN1, VET SERT,
T: Irina Azen, Valko-venäjä ROP, ROP-VET, EE VET MVA
   
6.7.14 Pärnu KV, Viro VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Guido Vandoni, Italia  
   
19.7.14 Ristiina KR VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Kirsi Tevalin  
   
9.8.14 Helsinki KV, MV-14 VET EH-3
T: Joao Vasco Pocas, Portugali  
   
24.8.14 Heinola KR VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Jarmo Vuorinen  
   
7.12.14 Helsinki KV, Voittaja-14 VET ERI-1, SA, ROP-VET,
T: Per Lundström, Ruotsi Veteraani Voittaja 2014
   
7.2.15 Virolahti RN VET ERI-1, SA, PN1, VSP, ROP-VET
T: Maija Sylgren  
   
5.4.15 Imatra KR VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Jens Utke Ramsing, Tanska  
   
27.6.15 Kouvola, podengojen päänly VET EH-2
T: Rune Fagerström  
   
2.8.15 Luumäki RN VET ERI-1, SA, PN1, ROP, ROP-VET
T: Tuula Savolainen  
   
5.12.15 Helsinki KV, HeW-15 VET ERI-1, SA, ROP-VET, He VET W-15
T: Elisabeth Janzon, Ruotsi  
   
6.12.15 Helsinki KV, V-15 VET ERI-1, VSP-VET, VET V-15
T: Anette Bystrup, Tanska  
   
26.3.16 Imatra KV VET ERI-1, VSP-VET
T: Jaana Hartus  
   
30.4.16 Kouvola RN VET H
T: Esa Ruotsalainen  
   
4.6.16 Tallinna KV, Viro. Viron Voittaja-16 VET ERI-1, SA, PN4, ROP-VET,
  Viron Vet Winner-16
   
19.6.16 Kotka KV VET ERI-1, SA, PN1, ROP-VET, VSP
   
4.7.16 Rantasalmi KR VET ERI-1, SA, PN1, ROP-VET, ROP
T: Pirjo Aaltonen  
   
13.8.16 Lappeenranta RN VET ERI-1, ROP-VET
T: Kirsi Honkanen  
   
8.4.17 Viro, Viron Voittaja-17 VET ERI-1, SA, PN2, ROP-VET,
  Viron Veteraani V-17
   
6.5.2017 Savitaipale RN VET ERI-1, SA, PN1, ROP-VET
T: Juta Haranen, Viro